top of page
iStock_62226334_LARGE.jpg

Hakkımızda

Kurulduğu 1990 yılından bu yana sergilediği istikrarlı bir büyüme trendiyle firmamız Avrupa’daki lider üreticilerden biri konumunda olup, 6 kıtada 90’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.


Tam entegre üretim tesisleriyle müşterilerine değer yaratmayı hedefleyen firmamız, tedarik zincirinde müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm üretim fonksiyonlarını tek çatı altında birleştirerek; tüm süreçlerin gerek kalite gerekse maliyet açısından kontrol altında tutulması ve müşterilerimizin tek bir noktadan hizmet alması avantajını sunmaktadır.


ASAŞ olarak; inşaat, otomotiv, raylı sistemler, ticari araçlar, enerji, ambalaj, tüketim ürünleri, denizcilik gibi birçok farklı sektöre hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin kendi projelerinde ihtiyaçları olan mamul, yarı mamul üretimlerini gerçekleştirdiğimiz gibi; üretim alanındaki bilgi birikimimizi, tasarım ve Ür-Ge çalışmalarıyla zenginleştirerek kendi markamızla ürettiğimiz ürünleri de pazara sunmaktayız. Alüminyum mimari sistemler (kapı, pencere ve giydirme cephe sistemleri), alüminyum kompozit panel, PVC kapı ve pencere sistemleri, alüminyum tasarım ürünleri, panjur sistemleri, garaj kapıları ve motor kontrol sistemleri kendi markamızla satışını gerçekleştirdiğimiz ürün gruplarıdır.


Türkiye’deki Akyazı ve Karapürçek yerleşkesinde; 300.000 m²’si kapalı, toplam 923.000 m²’lik alana kurulu Alüminyum Profil, Alüminyum Kompozit Panel, Alüminyum Yassı Mamuller, PVC Profil ve Panjur üretim tesislerimizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 2018 yılında müşterilerimize daha yakından hizmet verebilmek ve teknolojik katma değerli ürünlerde faaliyetlerimizi arttırmak amacıyla Almanya’da ASAŞ GmbH olarak şirket kurulumunu gerçekleştirdik. ASAŞ’ın alt şirketi olan ASAŞ GmbH ile, Almanya’nın Neuwied bölgesine komşu Koblenz şehrinde 72.793m² kapalı alanda lojistik ve servis merkezi olarak hizmet veriyoruz.

Hakkımızda: Hakkında
OSM_0977_result.jpg

Üretim

Faaliyete alındığı 2006 yılından bu yana bina inşaatındaki görsel çalışmalardaki kalitesiyle, estetik görünümüyle ve sunduğu esneklik, dayanıklılık ve uygulama kolaylığı avantajıyla ASAŞ alüminyum kompozit paneller dünya çapında haklı bir üne sahip olmuştur. Kompozit panel üretim tesisi, bünyesinde bulunan 4 hat ile yılda 7.500.000 m² (2017 sonu: 10.000.000m²) alüminyum kompozit panel üretim kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Yüksek kalitede 20 yıl Garantili PVDF boyalı yüzey seçeneklerinin yanı sıra; ahşap desenli, leke tutmayan silinebilir yüzey seçenekleri ile de son kullanıcıya alternatif çözümler sunarak fark yaratmaktadır. Geniş ürün yelpazesiyle dünya standartlarında bina içi ve dış cepheler için estetik, fiziksel ve mekanik özelliklerin tümünü içeren önemli avantajları müşterilerine sunmaktadır.

İleri teknolojinin kullanıldığı tesiste; farklı ölçü ve geniş renk yelpazesi ile konvansiyonel düşük yoğunluklu polietilen dolgulu alüminyum kompozit panellerin yanı sıra, alüminyum hidroksit dolgulu ve yangına dayanıklı özel alüminyum kompozit paneller üretilmektedir.

Tüm ürünler, ileri teknoloji ile donatılmış laboratuvarlarda kalite mühendislerince test edilmekte, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak müşterilere sunulmaktadır.

Hakkımızda: Hoş Geldiniz
bottom of page