top of page
iStock-133445283.jpg

2021 Trend Renkler

ASAŞ Alüminyum Kompozit Panel renk seçeneklerine eklenen yenilikçi renk ve tasarımlarla yapılarınıza fark katın

Trend Renkler: Kaynaklar
CAMERA_02.jpg

Beton
Zamansız Mekânlar için Natürel Dokunuşlar

Estetik, modern ve minimalist tasarımların vazgeçilmez yapı malzemesi olan betonun yalın ve güçlü etkisini yansıtır. Dokulu yüzey seçeneğiyle üçüncü boyutta da doğal beton etkisinin hissedildiği beton deseni zamansız mekânlar için tasarlandı.

Bakır Patine
Mimaride Metalik Yansımalar

Oksitlenmiş bakırın göz alıcı, parlak ve estetik kızıl kahverengi görünümü alüminyum kompozit panel üzerinde yeniden hayat buluyor. Bakır patine deseni, tasarımlarında farklı dokunuşlar arayan mimarlar ve tasarımcılar için tasarlandı.

B4_CAMERA_01_edited.jpg
NUDE_CAMERA_05.jpg

Nude Renkler
Sade ve İddialı Tasarımlar…

Kadifemsi yüzey bitişiyle, farklı tonlamalara izin veren renk seçenekleriyle nude renkler; sadeliğin şıklığını yapılarla buluşturuyor.

Prizmatik Renkler
Sofistike Renkler, Etkileyici Tasarımlar

Güneş ışığının ve görüş alanının açısıyla renk değiştiren prizmatik renkler fark yaratan tasarımların hayata geçmesine olanak tanırken yapılara ayrı bir dinamizm katıyor.

B5_CAMERA_03.jpg
B3_CAMERA_03.jpg

Geometrik Desen
Yüzeylerde Hareketli Tasarımlar

Yenilikçi tasarımıyla öne çıkan geometrik desende, farklı büyüklükteki dairesel şekiller bir araya gelerek açık ve koyu tonlarda kare ve dikdörtgenlere dönüşüyor. Hareketli bir tasarıma sahip olan geometrik desen kendi alt rengi olan düz renkle ya da kartelada yer alan diğer renklerle de kullanılabilir.

Dinamik Çizgiler
Dinamik Dokunuşlar, Akışkan Geçişler

Farklı ton ve kalınlıklardaki çizgilerin geçişlerindeki estetik ve uyum, tasarıma yalın ve akışkan bir dinamizm katıyor. Tasarımda yaratılmak istenen etkiye bağlı olarak yatay, dikey ve açılı kullanım imkânı sunan tasarım modern yapılarda hem minimalist hem de yenilikçi bir dokunuş ile fark yaratıyor. Dinamik çizgiler kendi alt rengi olan düz renkle ya da kartelada yer alan diğer renklerle de kullanılabilir.

CAMERA_01.jpg
dokulu.jpg

Dokulu Renkler
Yüzeylerdeki Üçüncü Boyut Etkisi ile
Farklılaşan Tasarımlar

Dokulu yüzeyiyle tasarımlardaki etkiyi güçlendirir ve dekoratif bir görünüm sunar. Sipariş miktarına bağlı olarak projeye uygun farklı renk seçenekleri de çalışılabilir.

2021 Trend Renkler Kartelası

ASAŞ'ın cephe tasarımında fark yaratan yeni renklerini keşfedin

Trend Renkler: Dosyalar
bottom of page